Centrum Wycieczek Strama

STRAMA wycieczki na spływ Dunajcem

do wyboru tratwy, kajaki lub pontony

Centrum Wycieczek STRAMA to największy organizator wycieczek jednodniowych w regionie.

Firma organizuje wycieczki jedno i dwu-dniowe, krajowe i zagraniczne. Turyści wybierający się na Spływ Przełomem Dunajca mogą wybrać jedną z trzech opcji - tradycyjne tratwy rafting pontonami lub spływ kajakowy.

  • opis wycieczki
  • cennik 2023
  • opinie

Do wyboru są dwa programy wycieczki - Spływ Dunajcem plus Zamek w Niedzicy, Kościółek w Dębnie i czas wolny w Szczawnicy lub sam Spływ Dunajcem. Opcja dłuższa trwa od 9.30 do 19.00, a krótsza od 11.30 do 18.00 i jest o 5zł tańsza. Goście odbierani są z kilku przystanków autobusowych w Zakopanem oraz po jednym w Poroninie i Bukowinie Tatrzańskiej.

105 zł dorośli ; 100 zł dzieci do lat 10

Cena zawiera: transfery w obie strony komfortowym autokarem lub busem, opiekę licencjowanego pilota.
Dodatkowo płatne są bilety na tratwę, ponton lub kajak.

KINGA - opinia ze strony www

Wycieczka na spływ dobrze zorganizowana. Przewodnik Jasiu bardzo kompetentny życzliwy pomocny. Podróż przebiegła sprawnie. Piękne widoki polecam firmę Strama.

KATARZYNA - opinia ze strony www

Jak zawsze, wspaniale zorganizowana wycieczka, bardzo profesjonalnie. Ogromną wiedzą pilota, przekazana bardzo ciekawie. Również duży szacunek dla Pana kierowcy za bezpieczną jazdę. Mile spędzony dzień. Wiele razy korzystaliśmy z biura STRAMA i polecamy wszystkim, którzy chcą ciekawie spędzić czas.